Phone

+420 724 380 555

Email

info@maskovajana.cz

Srdečně Vás vítám, na stránce o mně.

Mé jméno je JANA MAŠKOVÁ.

Práci s lidmi se věnuji už 22 let a ta jako taková mne velmi naplňuje a baví. Dává mi energii, smysl a zároveň příležitost nechat se inspirovat a obohacovat vámi – lidmi se kterými se setkávám. Jsem lektorka, terapeutka, karierní průvodce pro jednotlivce a zároveň působím jako HR partner pro firmy působící v ČR.

Během své praxe jsem si prošla různými pracovními pozicemi (personalistka, HR konzultantka, HR manažerka, jednatelka) a i různými oblastmi působení (stavebnictví, IT, retail, finanční služby).

V roce 2010 jsem se rozhodla osamostatnit, protože jsem cítila, že chci pracovat s lidmi jiným způsobem než mi bylo umožněno, jako zaměstnanci, v rámci firem a tak jsem založila společnost Agentura Salvia, s.r.o..

V rámci ní jsem začala poskytovat služby jak jednotlivcům – tak firmám, a to v rámci zprostředkování práce, HR procesů, organizace firemních teambuildingů a školení.

Už od počátku mé profesní kariéry mne velmi zajímala oblast psychologie, a to jak funguje lidský mozek v propojení s našim tělem. Proto jsem absolvovala řadu rozvojových kurzů, 4-letý sebezkušenostní psychoterapeutický výcvik a začala jsem před 8 lety působit také jako terapeutka. Stále na sobě pracuji a vše co dnes svým klientům předávám, jsem si odžila a prověřila nejdříve sama na sobě.

Po narození syna Kubíčka jsem ve svém životě změnila spoustu svých dřívějších přesvědčení a vzorců jednání, které se mi díky němu odkryly. Začala jsem více a více přemýšlet nad tím, jak naše činy, slova a myšlenky ovlivňují naše děti a jaký jim tím dáváme start do života.
Propojila jsem své zkušenosti a znalosti, které jsem nasbírala během svého života, z mé práce personalistky, terapeutky a vděčné maminky a tak vznikl další můj projekt Jsemmaminkou.cz
Zde se snažíme pomoci maminkám a ženám najít si v jejich životě svou vlastní cestu – v těhotenství, při/po porodu, v mateřství, „výchově“ i vztazích.
Pomáháme jim řešit problémy, které přicházejí a navzájem se necháváme inspirovat životními zkušenostmi.
Nenabízíme univerzální rady – protože víme, že každá maminka, každé dítě, každý vztah je jedinečný unikát.