Phone

+420 724 380 555

Email

info@maskovajana.cz

Stále větší množství firem a organizací si uvědomuje potřebu skutečně efektivního vzdělávání a rozvoje svých zaměstnanců. Výhodou firemních kurzů je zacílení se na řešení skutečných specifických problémů jednotlivých společností, budování společných zážitků a vytváření firemní kultury.

Mojí vizí je pomáhat v rozvoji potenciálu firem, týmů a zaměstnanců (od výkonných pracovníků až po top management), a tím zvyšovat efektivitu a produktivitu v jejich činnosti.

Zakázkové kurzy a semináře realizuji pro jednotlivé firmy jak se říká „šité na míru“. Před vlastním kurzem provádím průzkum aktuálních potřeb klienta a díky našemu odbornému týmu lektorů je každé školení originální a cíleně zaměřené na aktuální témata firmy.

Nabízím vždy možnost realizace jak jednoho kurzu, tak celého systému vzdělávání zaměstnanců Vaší společnosti. Spolu s kolegy realizujeme firemní kurzy a školení po celé České republice, ale také v zahraničí.

.

Naše  kurzy  a  školení   jsou  pojaté  netradiční  formou – interaktivně  a výcvikově, tzv. “rozvoj  zážitkem“.
Pomocí modelových situací, her, případových studií zprostředkujeme účastníkům praktickou  zkušenost, kterou   upevníme zpětnou  vazbou  a  podložíme teoretickými  základy. Všechny tyto metody  umožňují prohlubovat sebepoznání, jehož rozvoj  je základem vzdělávání.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA NAŠEHO LEKTORSKÉHO TÝMU
AKTUÁLNÍ NABÍDKA OTEVŘENÝCH KURZŮ

Chcete připravit cenovou nabídku? Napište mi prosím: