Phone

+420 724 380 555

Email

info@maskovajana.cz

Je možné překonat své stereotypy nebo změnit svůj život? URČITĚ ANO!
Jednou z cest, jak toho docílit, je terapie.
Vhodný čas pro terapii nastává v době, kdy se Vám ve Vašem životě cyklicky objevuje stejný problém (v práci, ve vztahu, v jednání s druhými, v rámci Vašeho osobního rozvoje) nebo se cítíte ve svém životě nenaplněni, nešťastni nebo se nalézáte v životní etapě „slepé uličky“ a nevíte jak dál.

Co lze pomocí terapie řešit?

Když se necítíte dobře a chtěli byste to změnit (máte úzkosti, zažíváte smutek, cítíte, že Vám schází síly, emoce Vás často zahlcují, máte obavu o svůj zdravotní stav).
Bilancujete a zvažujete další možnosti (potýkáte se s nelehkou životní situací, máte pocit, že se nedokážete radovat, hledáte jak dál ve svém životě).
Prožíváte nenaplněné vztahy / vztahy jsou pro vás zdrojem trápení / máte pocit, že si již ve vztahu navzájem nerozumíte/ máte problémy s navazováním vztahů…apod.
Máte problémy se sebeprosazením, trpíte nízkým sebevědomím
Osobní / kariérní rozvoj

.

Co je to terapie a pro koho je vhodná?

Terapie probíhá formou pravidelného setkávání v bezpečném prostředí, kdy zaručuji naprostou diskrétnost. Mým cílem je citlivě provázet klienty procesem osobní změny, nalézání nových způsobů řešení životních situací a hledání vztahu k sobě samému. Je vhodná pro kohokoliv, kdo má zájem změnit svůj život.

Co klientům nabízím:

Individuální terapie (online nebo osobní)
Partnerské terapie (osobní)
Rodinné terapie (osobní)

V rámci terapií svým klientům nabízím přijetí, naslouchání a porozumění a nabízím principy vycházející z integrativního konceptu Life Dynamic.
Věřím, že všechna naše uvědomění jsou pro nás výhrou – neboť nás posouvají a jsou možností a cestou jak se zbavit stereotypů, které nám již nevyhovují a v životě nás brzdí nebo zraňují.

Terapie probíhají ideálně v časovém rozmezí 1x týdně nebo 1x za 14 dnů, dle klientovy potřeby v delším časovém horizontu, který nelze předem určit. Na terapeutické sezení je potřeba se vždy předem objednat! Objednávka je závazná a podléhá storno podmínkám.

Cena:
1000,- Kč za 55 minut individuální terapie,
1600,- Kč za 55 minut párové nebo rodinné terapie
Maminkám na mateřské nebo lidem evidovaným na Úřadu nabízím zvýhodněnou cenu.

Pokud řešíte i nějaké zdravotní problémy – lze klasickou terapii podpořit i energetickým léčením (Reiki, Shamballa, Atlanstské léčení), které lze provádět i na dálku.
Cena: za 90 minut individuální terapie a energetické léčení 1800,- Kč

Objednat se můžete zde: KONTAKTY

REFERENCE MÝCH KLIENTEK A KLIENTŮ:

Petr (spolumajitel nadnárodní společnosti):
Prošel jsem za poslední 2 roky dobou temna, která byla způsobena onemocněním a vyjmutím nádoru z hlavy, což bylo způsobeno kombinací genetických předpokladů a životního stylu vrcholového manažera. Po pádu na úplné dno a velké dávky štěstí jsem se začal pomalu zvedat a hledal odvahu a motivaci žít dál. Můj kamarád mě doporučil Janu Maškovou s kterou bych si prý mohl pohovořit a která by mě mohla pomoci při práci s nalezením nové energie a síly jít dál. Jany přístup a její schopnosti, které jsou z šuplíku nadpřirozených, se dají pochopit, když je budete nějakou dobu s Janou zažívat. Někdo by Janu mohl nazvat „čarodejnicí“, ale za mě pouze v dobrém slova smyslu ?. Děkuji tímto moc Janě za to, že jsem se s ní potkal. Jana mě již půl roku učí získávat a následně chránit získanou energii, najít BALANC v mém pnutí mezi myslí manažera a podnikatele, duší dobráka a tělem lehce opotřebovaným, mými děsy, psychickými výkyvy a strachy z budoucnosti, které se přirozeně dostavily po mém pádu. Její přístup, schopnosti a péči si již užívám půl roku a cítím se stále lépe a lépe. Věřím díky Janě, že jsem na dobré cestě žít v rovnováze, udržet se v pracovním prostředí a zdráv !
Jano děkuji Vám a jsem rád, že mi můžete pomáhat !
LUKÁŠ P. (lektor):
Na Janu jsem dostal doporučení od kamarádky, která s Janou spolupracuje již několik let. A opravdu doporučení kvalitní. S Janou jsme si nastavili, jak má naše sezení vypadat, co očekávám atd. Na sezeních jsem vždy měl obrovský prostor k tématům. A díky rychle vytvořené důvěře jsem neměl problém být upřímný a řici vše tak jak je. Oceňuji, přístup, odbornost, individuálnost. Ze sezení jsem odcházel vždy dobře vybaven nejen pro samotné aktuální dění, ale zároveň jsem vše mohl aplikovat kdykoliv jsem potřeboval. Doporučuji a moc děkuji

MILAN P. (marketingový ředitel):
S Janou spolupracuji několik měsíců a vřele ji doporučuji.  Jana od prvního okamžiku přirozeně vytvořila atmosféru důvěry a pozitivní energie. Oceňuji, jak vyvažuje koučovací, mentorský a terapeutický přístup, který je vždy šitý na míru mým potřebám a mým situacím. Již po několika sezeních jsem se posunul v oblastech, na které jsme se zaměřili.

DARINA Z. (marketingová manažerka):
Dlouho jsem váhala začít aktivně řešit pomoc v době, kdy jsem měla pocit, že jsem začala vidět sklenici spíš poloprázdnou než poloplnou a cítila jsem, že jsem ztratila sama sebe. Když mi LinkedIN přivedl do cesty Janču s jedním z jejích webinářů, měla jsem jasno a už pár měsíců k ní chodím na individuální terapii. Pomalu, ale jistě se díky Janče opět nacházím a hlavně opět nacházím svůj dřívější optimismus a dobrou náladu. Nesmírně si vážím Janči neuvěřitelně lidského a pozitivního přístupu i snahy dostat se k jádru pudla. Díky ní se učím, jak se popasovat se svými obavami, jak se napojit na svoji dušičku a lépe poznat sama sebe.
Lucie H. (personalistka):
Terapie s Janou doporučuji, z vlastní zkušenosti, obzvláště ve chvílích, když nevíte ve svém životě kudy kam. Když na sobě chcete pracovat buď kvůli sobě nebo chcete být vzorem pro své nejmilejší děti. Pokaždé, když potřebujete REÁLNÝ A NIKÝM A NIČÍM NEZKRESLENÝ pohled na situaci a není nikdo, kdo by vám ho poskytl nebo, když potřebujete “prosté” přijetí.
A navíc – terapie s Janou jsou úžasné už “pouze” její přítomnosti.
Je to víra, že všechno má svoji příčinu, že se vším se dá něco dělat.
Věřím, že Jana vám pomůže najít “tu cestu”, po které jít.

MARTINA B. (maminka na RD):
Poměrně dlouhou dobu jsem ve svém okolí hledala někoho, kdo by mi pomohl s duševním zpracováním tématu, které mě dlouhou dobu trápilo, poměrně negativně ovlivňovalo i moje stávající chování a hlavně mě brzdilo v dalším osobnostním vývoji. Tím tématem byl porod mojí dcerky, který, i když je dcerka dnes díky Bohu zdravá, neproběhl zrovna tak, jak by si asi každá maminka přála. Pronásledovaly mě pocity viny a lítosti. Díky skvělé paní Janě, která mi naprosto úžasným způsobem pomohla samotný porod i moje pocity z něj uchopit úplně jinak, vidět je zcela jiným pohledem, ve mě dnes převládá pocit vděčnosti a přijetí. A to je proměna k nezaplacení! Změny k lepšímu dnes díky této „proměně“ pociťuji i v partnerském vztahu a také ve vztahu z dcerkou, za což jsem Janě velmi vděčná. Proto, pokud některou maminku trápí třeba podobné problémy, mohu Janu vřele doporučit. Její empatický a naprosto nekritický, vlídný přístup a profesionalita je opravdový balzám na duši a věřím, že právě ona Vám ukáže tu správnou cestu, jak se s Vaší výzvou popasovat.

KRISTÝNA S. (umělecká malířka):
Už od prvního kontaktu, kdy jsem si koupila webinář o ukončování kojení, na mě Janka působila jako úžasně empatická a vstřícná osoba, která zodpověděla všechny mé doplňující dotazy. Když jsem za pár měsíců zvažovala průvodce na cestě za zpracováním velmi nepříjemných pocitů, okamžitě jsem si na ní vzpomněla. A s odstupem vidím, že to byla trefa do černého. Protože to mám do Prahy daleko, sešly jsme se online a nijak to neubralo na síle toho, co se dělo. Janka umí vytvořit atmosféru důvěry a bezpečí ať už prostým dialogem, tak velmi účinnými vedenými meditacemi. Například během zakořeňující meditace se mi citelně zahřály mé jinak věčně studené nohy. V Jančině přítomnosti mě napadlo spousta užitečných vhledů, na které bych sama jen těžko přišla, a které mi teď pomáhají vést život ještě více podle mých přání v radosti a pohodě. Je to právě ten typ člověka v jehož přítomnosti se stáváte moudřejší a vhledy mohou přicházet, protože on vám pomůže je z vás vytáhnout.
Je to moc hezký pocit vědět, že mám parťačku na kterou se mohu obrátit, když mě něco trápí. Jančiny služby tedy mohu s klidem doporučit.
PETRA K. (učitelka a lektorka NJ):
Janu navštěvuji pravidelně téměř rok. Sezení s ní probíhají velmi příjemně, věcně, přitom citlivě. Jana je velmi milá a lidská, vždy mi pomůže, když potřebuji.

ZDENKA P. (farmaceutka):
Janička mě navedla v nelehké situaci, kterou cestou se vydat a hlavně věřit, že se můj velký sen splní. Po sezeních jsem se každý den posouvala, duševně i psychicky dál a byla jsem si vnitřně jistá, že se vše podaří a já svůj vnitřní boj zvládnu. Naučila mě věřit v sama sebe. Naučila mě oprostit se od problémů druhých a tak si prožívat svůj život naplno. ?♥️
KLÁRKA Š. (maminka na RD):
Věřím, že život staví člověku do cesty to co potřebuje. Já jsem si už pár měsíců lámala hlavu s tím, že bych se ráda naučila vyjadřovat své potřeby. Hledala jsem co nebo kdo by mě naučilo najít sama sebe, ale nevěděla jsem si rady, nic mi nepřišlo to pravé.
Pak jsem otěhotněla a narazila jsem na workshop Vědomé těhotenství, kde jsem potkala Janu. Ta mě okouzlila a napadlo mi, že ona je ten koho hledám. Díky ní jsem se vydala na cestu. Na cestu ke svému vnitřnímu já. S průvodkyní, jakou jsem si ani neuměla vysnít.


LENKA S. (podnikatelka):
Janu mohu vřele doporučit. V terapiích mě vždy vedla laskavě a s pevným záměrem. Spolupracuji s ní již řadu let a vždy jsem s výsledkem její terapie byl maximálně spokojená. Jana má velmi citlivý a empatický přístup. Její terapie, léčení či meditace vřele doporučuji.